sales-woman-taking-personal-call

Állásajánlat – Kecskemét

EmailFacebookGoogle+Twitter

A Centrum Exclusive Divatház minőségi ruházati termékeket kínáló kecskeméti belvárosi üzletébe keres vezetőt és eladót.

Vezetői feladatok:
a felelőssége alá tartozó üzlet irányítása a profitmaximalizálást szem előtt tartva
készletgazdálkodás támogatása
az üzlet teljesítményének ellenőrzése és a vezetés által meghatározott célok megvalósítása
az üzlet munkatársainak irányítása, motiválása, munkájuk felügyelete
magas színvonalú vevőkiszolgálás biztosítása
a beszerzési munka elősegítése
magas fokú áruprezentáció biztosítása

Eladói feladatok:
a vásárlók magas szintű kiszolgálása
az üzlet rendjének, és rendezettségének folyamatos fenntartása
kasszakezelés

Vezetői elvárások:
hasonló területen szerzett legalább 3-4 éves tapasztalat
emberek irányításában szerzett jártasság
határozottság, jó döntéshozói képesség
kiváló kommunikációs készség
dinamikus, lendületes, eredményorientált személyiség
felhasználói szintű számítógépes ismeretek
megbízható, önálló munkavégzés
kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
minimum középfokú szakirányú végzettség
tudja a vállalat arculatát és kultúráját megfelelő szinten képviselni

Eladói elvárások:
kereskedelmi végzettség
hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat előny
Mindkét állás betöltésére részmunkaidős dolgozót keresünk.

Amit kínálunk:
kiegyensúlyozott munkakörülmények
sokoldalú, kreatív feladatkör

Állás, munka területe(i):
Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
Értékesítés / Kereskedelem / Üzletvezető / Eladó

Munkavégzés helye:
Kecskemét Malom üzletház Centrum Divatház
Jelentkezni lehet 2014. 10. 30-ig fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: pecs@centrumexclusive.com

Posted in Aktuális and tagged , .